Frankrijk | Mannen elite | Vrouwen elite | |||
Groot Brittanië | Mannen elite | Vrouwen elite | Vrouwen Masters | ||
Hongarijë |
Mannen elite | ||||
Italië | Mannen elite | ||||
Nederland | Mannen elite | Vrouwen elite | |||
Slovenië | Mannen elite | Vrouwen elite | Mannen junioren | ||
Spanje | Mannen elite | Vrouwen elite | |||
Yugoslavië | Mannen elite | Vrouwen elite |
Frankrijk
elite Coach: Lionel Dumeaux
|
Lionel Dumeaux (Coach, Le Chesnay) |
Michel Balster (Pontoise-Cergy) |
Paul Barro (Asnieres) |
||
Vincent Delporte (Lagny) |
Benjamin Giron (Lille) |
Loic Horvais (Fontenay tresigny) |
Luc Horvais (Fontenay tresigny) |
Arnaud Lagabbe (Fontenay tresigny) |
Olivier Mathieu (Captain, Pontoise-Cergy) |
Anthony Rochas (Troyes) |
Cedric Rolin (Asnieres) |
Thomas Roussel (Pontoise-Cergy) |
Stephane Sandor (Le Chesnay) |
Groot Brittanië
elite Coach: Dave Simpson
|
Dave Simpson Coach |
Eryl Adams (Slough) |
Paul Chatwin (Northampton) |
Mark Evans (Reading) |
Ivan Hutt (Captain, Reading) |
Des Matthewman (Reading) |
Alun Mitchell (Slough) |
Perry Rich (Slough) |
Darren Steward (Reading) |
Stuart Sheehy (Reading) |
Vincent Sheehy (Reading) |
Adam Winter (West Wickham) |
Hongarijë
elite Coach: Gábor Nyúl
|
Gábor Nyúl (Coach & Captain, Egyszusz) |
Bela Borus (Egyszusz) |
Nicolas Buki (Egyszusz) |
Huba Filetóth (Egyszusz) |
Viktor Gachovetz (Egyszusz) |
Csaba Harangozo (Egyszusz) |
Balint Komondi (Egyszusz) |
Zoltán Kovács (Egyszusz) |
Andras Mucsi (Egyszusz) |
Gabriel Nagy (Egyszusz) |
Janos Pavel (Egyszusz) |
Nicolette Petrás (Egyszusz) |
Gyula Szoka (Egyszusz) |
||
Marta Velencei Administrator |
Tamas Filetóth Reserve |
Dora Imre Reserve |
Mor Kippel Reserve |
Italië
elite
|
Marco Alessandrini (UISP Bologna) |
Fabrizio Balboni (UISP Bologna) |
Giacomo Cesari (UISP Bologna) |
Danilo Facchini (Nettuno Bologna) |
Fabrizio Fanti (UISP Bologna) |
Riccardo Masetti (UISP Bologna) |
Giacomo Pallotti (Nettuno Bologna) |
Gianluca Piccari (Nettuno Bologna) |
Cristiano Preto (Nettuno Bologna) |
Moreno Sanguin (Captain, UISP Bologna) |
Leone Tarozzi (UISP Bologna) |
Giorgio Trotter (UISP Bologna) |
Nederland
elite Coaches: Sandor Duis & Jimmy Herbert
|
Kees Ruijer Team Manager, OVA |
Jimmy Herbert Coach, Boland, ZA |
Jeroen Witte Physiotherapist, Gay OV |
Rob Schipper Chef de Mission |
Sandor Duis (Playing Coach, OVA) |
Marcel Heijndijk (OVA) |
Hendrik-Jan Pel (Gay OV) |
Robert-Jan Schipper (Argonauta) |
Hans Starink (Vice-Captain, Barracuda) |
Erik Steen (OVA) |
Cas Teulings (Argonauta) |
Jolyon van Daalen (Argonauta) |
Steve van de Berg (Captain, OVA) |
Paul van den Brakel (Gay OV) |
Ron van Gammeren (Argonauta) |
Bas Vermeeren (Argonauta) |
Slovenië
elite Coach: Ale Viar
|
Ale Viar (Playing Coach & Vice-Captain, Kranj) |
Jane Andrej (Kranj) |
Toma Bijan (Norik sub) |
Klemen Dovan (Kranj) |
Ivan Uri Drol (Captain, Norik sub) |
Fredi Krejan (Velenje) |
Botjan Kern (Kranj) |
Grega Kern (Kranj) |
Ljubo Kriani (Kranj) |
Simon Opresnik (Norik sub) |
Alen Pani (Velenje) |
Slovenia Youth Coach: Zoran Laubenstein
|
Zoran Laubenstein Coach |
Miha Guek (Atlantida) |
Gregor Kova (Atlantida) |
Simon Kova (Atlantida) |
Bogdan Lutar (Velenje) |
Peter Princes (Atlantida) |
Matev Stevanovi (Kranj) |
Miha Tanjek (Velenje) |
Gregor gajner (Captain, Atlantida) |
Andy Schulz Part-time Slovenian* |
|
Spanje elite Coach: Laurent Alquier
|
Laurent Alquier (Coach & Captain, CIB) |
Stig Avall (CIB) |
Miguel Cortadellas (CIB) |
Carlos De Pablo (CIB) |
Rafael Dominguez (CIB) |
Angel Lopez (CIB) |
Alex Lorente (CIB) |
David Martinez (CIB) |
Ferran Pons (CIB) |
Alberto Rodriguez (CIB) |
Yugoslavië
elite Coach: Ilija Dimitrijevi
|
Ilija Dimitrijevi (Playing Coach, URS) |
Vlada Damjanovi (Calypso) |
Aca Ignjatovi (Calypso) |
Angeli Ivan (KPA) |
Sreten Karimanovi (URS) |
Nestor Kosti (Calypso) |
Djordje Krsti (KPA) |
Mladen Milojevi (KPA) |
Dejan Mirokovi (Calypso) |
Nenad Kasporski (Captain, Calypso) |
Vuk Tatalovi (URS) |
Uros Toski (KPA) |
Web Design by Reed
Consulting (UK) Limited. Page last updated 24th December 1999. Please visit or comment.